Jak urządzić kuchnię w stylu góralskim

Jak urządzić kuchnię w stylu góralskim

Jeśli zainteresowała Cię kolekcja Highlander Collection of Pulls and Knobs, czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji o tej luksusowej kolekcji. Możesz również rozważyć zakup niektórych Highlander Collection Pulls and Knobs do swoich szafek i szuflad. Należy jednak pamiętać, że te pociągnięcia są sprzedawane jako komplet i nie mogą być zwrócone lub wymienione. Zakup jednego z tych uchwytów może zmienić ogólny wygląd Twojej kuchni.

Kolekcja Highlander Pochwyty i gałki

Kuchnia w stylu Highlander jest kompletna z gałkami i pochwytami, które uzupełniają ten styl. Kolekcja zawiera trzy standardowe długości pociągnięć, uchwyt urządzenia i gałki, które pasują do stylu klasycznej kuchni Highlander. Wszystkie elementy sprzedawane są jako zestaw i nadają się do szafek meblowych i szuflad. Pochwyty Highlander możesz znaleźć w różnych wykończeniach, aby dopasować je do swoich szafek i szuflad.

Aby dopełnić wygląd, rozważ włączenie pociągnięć i gałek z kolekcji Highlander do istniejącego wyposażenia kuchni. Gałki te sprawiają, że kuchnia w stylu Highlander jest łatwa i przyjemna w użytkowaniu. Okrągłe gałki są wygodne do ciągnięcia i stanowią idealny wybór do kuchni z wysokimi sufitami. Połączenie okrągłych i kwadratowych gałek to piękny sposób na dodanie stylu do Twojej kuchni Highlander, przy jednoczesnym zachowaniu spójnego wyglądu i łatwości użytkowania.

Przecztytaj:  ​Deski czy panele – jaka podłoga lepiej sprawdzi się w salonie?

Teksturowana strona zewnętrzna kolekcji Aberdeen przypomina tekstylia. Standardowe pociągnięcie i pociągnięcie kubka mają geometryczny wzór, który podkreśla szeroką kwadratową podstawę. Gałki i uchwyty dostępne są w czterech różnych wykończeniach. W zależności od projektu kuchni i jej stylu, możesz znaleźć ściągacz lub gałkę, która będzie pasować do przestrzeni, którą masz do dyspozycji. W kolekcji Highlander dostępne są różne wykończenia, więc możesz wybrać te, które będą dobrze komponować się z istniejącym wystrojem Twojej kuchni.

Okucia zastosowane na drzwiach i szufladach szafek będą uzupełnieniem projektu i wyglądu kuchni. Wybierając okucia do szafek pamiętaj, że gałki są preferowane nad uchwytami. Pochwyty lepiej sprawdzają się w przypadku dużych drzwiczek i wysuwanych szuflad. W przypadku mniejszych szuflad, pociągnięcia pozwalają na uchwycenie całej szuflady jedną ręką. Jeśli masz w kuchni duże przedmioty, zdecyduj się na gałki.

Przecztytaj:  Jak urządzić salon w stylu minimalistycznym

Luksusowa wyspa

Kiedy myślisz o filmie Highlander, prawdopodobnie myślisz o luksusowej wyspie w kuchni. To nie oksymoron – kuchnia Highlander jest tylko jedną z wielu wspaniałych kuchni w filmie. Oto kilka najważniejszych cech, których należy szukać w kuchni z wyspą:

Odblaskowa luksusowa wyspa

Luksusowa wyspa w stylu wodospadu rozciąga blat na całej długości wyspy. Ten styl wygląda szczególnie luksusowo w połączeniu z rustykalną drewnianą szafką. Marmurowe blaty są również doskonałym wyborem dla tego typu kuchni, ponieważ tworzą fantastyczne miejsce do pracy. Ta luksusowa wyspa może również zawierać miejsce do siedzenia i zlew. Marmurowy blat dodaje odrobinę klasy do góralskiej kuchni.

Luksusowa wyspa z otwartymi półkami

Wyspa z otwartymi półkami dodaje unikalnego stylu do Twojej kuchni i może być wypełniona Twoimi ulubionymi książkami kucharskimi, rodzinnymi zdjęciami i antyczną porcelaną. Wyspy z otwartymi półkami są stylowym dodatkiem do każdej kuchni, czy to tradycyjnej czy współczesnej. Poniżej znajdują się trzy wskazówki dotyczące tworzenia wyspy kuchennej z otwartą półką. Oto kilka pomysłów na inspirację. Aby osiągnąć ten wygląd, najpierw określ styl swojej kuchni. Jeśli chcesz mieć kuchnię w stylu tradycyjnym, wybierz drewnianą wyspę z gładkim licem i marmurową powierzchnią.

Przecztytaj:  Jak urządzić salon w stylu klasycznym

Podobne tematy

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wam też może się spodobać
Porady, jak wentylować wnętrze domu
Czytaj Dalej

Porady, jak wentylować wnętrze domu

Jeśli szukasz wskazówek jak wentylować wnętrze domu, czytaj dalej. Dowiesz się o wentylacji naturalnej, wentylacji krzyżowej i urządzeniach…
Jak urządzić salon w stylu włoskim
Czytaj Dalej

Jak urządzić salon w stylu włoskim

Chociaż znalezienie odpowiednich kolorów do wykorzystania w salonie we włoskim stylu może być trudne, jest kilka rzeczy, które…