Najlepsze połączenia dwóch kolorów ścian w pokoju młodzieżowym

Najlepsze połączenia dwóch kolorów ścian w pokoju młodzieżowym

Jeśli urządzasz pokój młodzieżowy, możesz rozważyć użycie jednej z najlepszych kombinacji dwóch kolorów ścian dla twojej przestrzeni. Benjamin Moore’s Pool Blue with Repose Gray, Sherwin-Williams’ Burgundy with Beige oraz Periwinkle and Repose Gray to dobre opcje. Jeśli jednak masz ograniczony budżet, możesz zdecydować się na odważniejszą paletę kolorów.

Pool Blue Benjamina Moore’a i Repose Gray Sherwina-Williamsa to najlepsze kombinacje dwóch kolorów ścian w pokoju młodzieżowym

Te dwa kolory dobrze ze sobą współpracują, ponieważ są komplementarne. Pool Blue jest chłodnym, uspokajającym kolorem i Repose Gray jest ciepłym, średnim tonem szarym, który nigdy nie będzie wyglądał na opalony lub zbyt szary. Jednak Gray Owl może czasami wydawać się zielonkawy w połączeniu z ciepłymi wykończeniami, więc zawsze należy rozważyć przetestowanie próbki przed zakupem hurtowym.

Repose Gray firmy Sherwin-Winston-Williams to subtelna szarość, która dobrze komponuje się z każdym schematem kolorystycznym. Jego współczynnik LRV wynosi 57 i może wydawać się niebieski lub zielony w zależności od oświetlenia, wykończenia wnętrz i ubrania dziecka.

Przecztytaj:  Jakie kolory pomagają powiększyć wnętrze salonu?

Jeśli chcesz spróbować koloru greige, musisz wybrać taki, który ujednolici kolory w całym pomieszczeniu. Revere Pewter marki Benjamin Moore jest popularnym kolorem szarości, ale Repose Gray marki Sherwin-Williams to również świetny wybór.

Jeśli martwisz się o wybór koloru do pokoju młodzieżowego, spróbuj ciemnej szarości z chłodnymi podtekstami. To ciepły szary z chłodnymi podtekstami, które mogą być atutem, ale nieatrakcyjne, jeśli są zbyt silne. Chłodna szarość z chłodnym podtekstem, jak SW Repose Gray, sprawi, że pokój będzie wyglądał na przytulny i przyjazny. Dobrze komponuje się z białym sufitem i szafkami.

Benjamin Moore’s Periwinkle i Repose Gray by Sherwin-Williams są wspaniałymi kolorami oświadczeń

Jeśli malujesz pokój młodzieżowy, dobrym wyborem kolorystycznym jest ten z chłodnym, szarym tonem. Benjamin Moore’s Periwinkle, ciepły róż z nutą rdzy i Sherwin-Williams’s Repose Gray oferują 58 LRV i są świetnymi kolorami do pokoju młodzieżowego. Są to obie dobre opcje dla pokoju młodzieżowego, ale możesz chcieć poeksperymentować z kilkoma różnymi odcieniami, zanim zdecydujesz się na jeden.

Przecztytaj:  Jakie kolory ścian wybrać w pokoju z białymi meblami?

Zarówno barwinek, jak i szarość Repose to doskonałe wybory kolorystyczne do pokoju młodzieżowego. Oba są uspokajające, ale nie przytłaczające. Benjamin Moore’s Periwinkle i Sherwin-Williams’s Repose Gray sprawiają, że świetne ściany akcentują. Czy są one używane w pokoju młodzieżowym lub innym pokoju w domu, kolory są pewne, aby przestrzeń wyróżniać się i przyciągać oko.

Klasyczny odcień, taki jak beżowy lub kość słoniowa, jest doskonałym wyborem dla pokoju młodzieżowego. Te kolory są ponadczasowe i parują dobrze z różnorodnymi stylami wystroju. Mogą być ciepłe, chłodne lub neutralne, tworząc w ten sposób spokojną i przyjemną atmosferę. Możesz również eksperymentować z pastelowymi odcieniami.

Benjamina Moore’a Burgund z Beżem to świetny kolor oświadczenia

Jednym z najbardziej żywych kolorów dla pokoi dziecięcych jest Red Rock Benjamina Moore’a. Ta głęboka czerwień ma odcienie niebieskiego, a eksperci od wystroju mówią, że wygląda jak maliny. Jednak inni ludzie uważają, że wygląda bardziej jak śliwka. Tak czy inaczej, jest to świetny kolor oświadczenia dla pokoju dziecięcego. Czy Twoje dziecko właśnie zaczyna odkrywać kolor, jest to jeden z najprostszych sposobów, aby przynieść żywy splash koloru do ich pokoju.

Przecztytaj:  Jakie kolory wybrać do sypialni według Feng Shui

Czerwona farba dobrze współpracuje z wieloma innymi kolorami. Ta zakurzona czerwień dobrze wygląda z ciepłymi neutralnymi kolorami, takimi jak beżowy lub chłodny szary. Możesz również sparować ją z chłodnymi neutralami, takimi jak Revere Pewter HC-172 Benjamina Moore’a. Ten odcień nada każdemu pomieszczeniu młodzieńczy klimat, nie przytłaczając go.

Red Mahogany, z Century Collection Benjamina Moore’a, to kolejna świetna opcja. Ta głęboka czerwień przypomina drewno mahoniowe i daje przytulny ciemny podtekst. Marokańska Czerwień to kolejna świetna opcja. Jej pomarańczowy podtekst daje off rocznika czuć, podczas gdy rozjaśniać up pokój dziecka. Ten kolor jest doskonałym wyborem dla pokoju młodzieżowego.

Podobne tematy

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wam też może się spodobać