Jaki znak można umieścić na drzwiach wejściowych do domu?

Jaki znak można umieścić na drzwiach wejściowych do domu?

Jaki znak możesz umieścić na drzwiach wejściowych swojego domu? Oto kilka pomysłów: Chalkboard sign for practicality, Horseshoe for good luck, Repurposed shutters as sign boards, Vinyl decals for home business. Wybierz znak, który uzupełnia kolor i kierunek drzwi. Te znaki są idealne do przyciągania pozytywnej energii i szczęścia. Cokolwiek wybierzesz, powinny one reprezentować osobowość twojego domu.

Tablica kredowa promuje praktyczność i oszczędność

Tablica kredowa może być świetnym sposobem na dodanie uroku Twoim drzwiom frontowym. Przy odrobinie kreatywności i umiejętności literniczych możesz zmienić starą tablicę kredową w świąteczny, jesienny napis. Powieś go na drzwiach w pastelowych kolorach lub na rogu wejścia. Aby uzyskać bardziej swobodny wygląd, umieść drewniany znak wejścia pod ścianą. Świetnym pomysłem jest również dopasowana mata podłogowa.

Oprawiony drewniany napis wygląda stylowo w połączeniu z tablicą kredową. Białe tło przyciąga wzrok, a czarne napisy dodają kontrastu. Mieszanka czcionek również przyciąga wzrok do części powitalnej. Aby dodać więcej jasności do części powitalnej, zmień kolor litery “o” na cytrynowy. Wyróżnia się on na tle reszty tablicy. Jeśli nie jesteś pewien, jak pomalować drewniany znak, wypróbuj biały znak przed zastosowaniem jakiegokolwiek rodzaju farby.

Podkowa przyciąga szczęście

Według feng shui, powieszenie podkowy na drzwiach wejściowych do domu może przynieść szczęście. Ludzie wierzą, że podkowy mogą pomóc tym, którzy mają problemy z pieniędzmi. Zamontowanie jednej nad drzwiami wejściowymi przyciągnie szczęście i bogactwo. Zaleca się również trzymanie podkowy na parapecie podczas pełni księżyca i noszenie jej po całym domu. Najlepiej powiesić ją nad drzwiami wejściowymi.

Przecztytaj:  Co zrobić, gdy drzwi wejściowe przeciekają

Umieszczenie podkowy nad drzwiami wejściowymi do domu przyciąga szczęście, ponieważ chroni dom przed negatywną energią i złymi duchami. Podkowa będzie również trzymać złe duchy na dystans i blokować zazdrosne spojrzenia i manipulacje czarownic. Będzie również chronić dom przed negatywną energią i pechami. Możesz powiesić podkowę na drzwiach wejściowych, jeśli chcesz poprawić przepływ energii wokół swojego domu.

Jeśli chcesz umieścić podkowę na drzwiach wejściowych swojego domu, powinieneś powiesić ją na zewnątrz. Jeśli jednak nie masz drzwi wejściowych, możesz powiesić ją z boku. Poza tym, drzwi wejściowe mają szczególne znaczenie w domu. Jeśli są uszkodzone, zły duch wejdzie do domu. Jeśli jednak powiesisz podkowę na drzwiach od zewnątrz, przyniesie ona szczęście i sprawi, że Ty i Twoja rodzina będziecie silni i zdrowi przez wiele lat.

Umieszczenie podkowy na drzwiach wejściowych do domu jest tradycyjnym sposobem na przyciągnięcie szczęścia. Chociaż to starożytne przekonanie może pomóc ludziom, podkowy stały się popularnym akcesorium feng shui dla domów. Otwarty koniec podkowy powinien być skierowany do góry, podczas gdy zamknięty koniec powinien być skierowany w dół. Otwarty koniec powinien być skierowany do góry, aby uzyskać najlepszy efekt.

Repurposed shutters make good sign boards

Repurposed shutters are beautiful and functional. Mają rustykalny wygląd i mogą być malowane w różnych kolorach i wzorach, aby dopasować się do wystroju domu. Okiennice są uniwersalne i mogą być używane jako tablica pocztowa lub memo. Możesz użyć śrub i haków, aby je powiesić, a nawet dołączyć uchwyt na klucze na dole okiennicy. Są też świetnymi tablicami informacyjnymi na drzwi wejściowe do domu.

Alternatywnie, przerobione okiennice mogą być również wykorzystane jako dekoracje ścienne. Można je również przekształcić w pionowe ogrody w kuchni. Możesz nawet zasadzić świeże zioła w słoikach i wyeksponować je na ścianie. Możesz nawet przekształcić stare drewniane okiennice w półki. Wszystko czego potrzebujesz to kilka narzędzi i materiałów. I już wszystko gotowe! Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci zacząć.

Przecztytaj:  Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe szklane nadają się do jakiego domu?

Kiedy już zdecydujesz się na projekt, musisz zdecydować, jak chcesz go powiesić. Jeśli okiennice są zawieszone na ścianie, będziesz potrzebował sposobu, aby powiesić je na ścianie. Jedną z opcji jest użycie gwoździ 16d. Gwoździe te pozwolą zachować szczelinę między deskami. Pamiętaj, aby umieścić szablon nad środkową szczeliną, odrysować go na środkowych deskach i użyć wyrzynarki do wycięcia kształtów.

Jeśli chcesz umieścić na drzwiach wieszak na ubrania, dobrym rozwiązaniem są okiennice z odzysku. Zbudowanie wieszaka na płaszcze z okiennic jest stosunkowo łatwe, a jego wygląd może się różnić w zależności od rodzaju okiennicy, ilości haków, które chcesz powiesić, oraz otaczającego wystroju. Możliwości są nieograniczone! A najlepsze jest to, że nie musisz używać szyldu – przerobione okiennice mogą służyć do wielu celów!

Naklejki winylowe

Jeśli chcesz dodać specjalny wzór do swoich drzwi wejściowych, rozważ użycie naklejek winylowych. Można je wykonać za pomocą taśmy transferowej i dołączyć do nich arkusz podkładowy. Można je również wykonać w programie do projektowania. W zależności od rodzaju naklejki, możesz obracać, przesuwać i zmieniać położenie projektów w razie potrzeby, aby uzyskać je w zgrabnej siatce. Po zakończeniu projektowania naklejki, będziesz chciał dodać linie cięcia do projektów. Aby to zrobić, otwórz panel Trace (Ślad) po prawej stronie komputera. Przeciągnij prostokątny kształt wokół projektów. Następnie ustaw próg na 100%.

W przypadku drzwi wejściowych do domu, zamiast laminatu możesz użyć przezroczystego akrylu w sprayu. Chociaż nie będzie to oferować tej samej hydroizolacji, będzie trwać dłużej. Rozpoczynając domowy biznes, winyl jest dobrą opcją, ponieważ jest znacznie tańszy i łatwiejszy do pracy. Wymaga znacznie mniej skomplikowanej konfiguracji, w tym wysokiej jakości drukarki atramentowej, i wymaga mniejszej liczby kroków niż laminat.

Przecztytaj:  Jak wybrać moskitierę na drzwi wejściowe do domu

Istnieje kilka różnych rodzajów naklejek winylowych na drzwi wejściowe do domu. Możesz wybrać wzór, który pasuje do stylu Twojego domu lub firmy. Są one zazwyczaj nieprzezroczyste i usuwalne, ale mogą być również wykonane z przezroczystego winylu. W przypadku stałych instalacji i reklamy sezonowej zaleca się stosowanie kling statycznych. Jeśli chciałbyś zainstalować naklejkę na stałe, użyj perforowanej folii PCV 35%. Aby uzyskać najlepszy efekt, wybierz jasne kolory i silny kontrast.

Winyl do druku to również opcja dla osób, które nie posiadają kolorowej drukarki. Jednak minusem jest to, że winyl do druku jest znacznie mniej trwały niż zwykły winyl samoprzylepny. W końcu wytrzyma tylko około roku, jeśli będziesz go ostrożnie używać. Nie jest odporny na działanie wody. Przezroczysty laminat winylowy może przedłużyć żywotność naklejki i chronić ją przed elementami. Ten krok jest opcjonalny, ale może sprawić, że naklejka będzie trwała.

Podobne tematy

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wam też może się spodobać
Jakie są wymiary otworu drzwiowego?
Czytaj Dalej

Jakie są wymiary otworu drzwiowego?

Standardowy rozmiar drzwi wejściowych jest określony przez ramę oraz jej wysokość i szerokość. Powinny być o około 3/4…