Jaki napis powinieneś mieć na swoich drzwiach wejściowych?

Jaki napis powinieneś mieć na swoich drzwiach wejściowych?

Jaki napis powinieneś mieć na swoich drzwiach wejściowych? Możesz zrobić prosty: Christus mansionem benedicat. Ale jaki napis będzie najlepszy dla Twojego domu? Rozważ poniższe wskazówki, aby drzwi wejściowe były zachęcające dla Twoich gości. Może nawet zechcesz zamieścić frazę lub cytat, który możesz zmieniać w zależności od nastroju odwiedzających.

a Christus mansionem benedicat

Z przyjemnością powitasz gości w swoim domu z napisem Christus mansionem benedicato na drzwiach wejściowych. Napis ten tłumaczy się jako “Niech Chrystus błogosławi ten dom” i jest tradycyjnie napisany kredą. Zawiera inicjały trzech świętych królów, rok oraz litery “CMB” i “M”.

Przecztytaj:  Wielkanocne dekoracje na drzwiach wejściowych

To jednak nie tylko miła rzecz do powiedzenia gościom. Dodanie napisu na drzwiach wejściowych to także miły sposób na pokazanie gościom, że pomyśleliście o tym i umieściliście go w swoim domu. Łacińska fraza, “Christus mansionem benedicat”, jest doskonałym pomysłem. Mówi ona “Niech Chrystus błogosławi ten dom” i ma być znakiem powitalnym i ochronnym.

Przecztytaj:  Jak zamontować drzwi wejściowe

Alternatywnie, możesz napisać inny napis na wewnętrznej stronie drzwi. Na przykład, możesz napisać rok 2012 lub imiona Magów na zewnętrznej stronie drzwi. Możesz też dodać na drzwiach inne słowa lub zwroty, na przykład “C, M, B”.

Podobne tematy

Przecztytaj:  Jak okleić drzwi wejściowe i co trzeba wiedzieć

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wam też może się spodobać