Jaki napis powinieneś mieć na swoich drzwiach wejściowych?

Jaki napis powinieneś mieć na swoich drzwiach wejściowych?

Jaki napis powinieneś mieć na swoich drzwiach wejściowych? Możesz zrobić prosty: Christus mansionem benedicat. Ale jaki napis będzie najlepszy dla Twojego domu? Rozważ poniższe wskazówki, aby drzwi wejściowe były zachęcające dla Twoich gości. Może nawet zechcesz zamieścić frazę lub cytat, który możesz zmieniać w zależności od nastroju odwiedzających.

a Christus mansionem benedicat

Z przyjemnością powitasz gości w swoim domu z napisem Christus mansionem benedicato na drzwiach wejściowych. Napis ten tłumaczy się jako “Niech Chrystus błogosławi ten dom” i jest tradycyjnie napisany kredą. Zawiera inicjały trzech świętych królów, rok oraz litery “CMB” i “M”.

Przecztytaj:  Jak zamontować drzwi wejściowe

To jednak nie tylko miła rzecz do powiedzenia gościom. Dodanie napisu na drzwiach wejściowych to także miły sposób na pokazanie gościom, że pomyśleliście o tym i umieściliście go w swoim domu. Łacińska fraza, “Christus mansionem benedicat”, jest doskonałym pomysłem. Mówi ona “Niech Chrystus błogosławi ten dom” i ma być znakiem powitalnym i ochronnym.

Przecztytaj:  Czym charakteryzują się rustykalne drzwi wejściowe?

Alternatywnie, możesz napisać inny napis na wewnętrznej stronie drzwi. Na przykład, możesz napisać rok 2012 lub imiona Magów na zewnętrznej stronie drzwi. Możesz też dodać na drzwiach inne słowa lub zwroty, na przykład “C, M, B”.

Podobne tematy

Przecztytaj:  Jak wzmocnić bezpieczeństwo drzwi wejściowych

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wam też może się spodobać
Jak wyciszyć drzwi wejściowe
Czytaj Dalej

Jak wyciszyć drzwi wejściowe

Jeśli masz skłonność do hałasów, możesz wyciszyć drzwi wejściowe, nakładając farbę dźwiękoszczelną. Można również zastosować płyty pilśniowe lub…